INSPO: SHOES FOR HIM

Datum: 3.6.2015 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

D70_0016x – obnovený

 

I když jsme blog, za kterým se skrývají dvě ženy, máme mnoho pánských klientů a především své muže. Proto jsme se rozhodly nachystat pár rad i pro ně. Zde je ukázka bot, které by v jarním/letním botníku neměly chybět a jsou k dostání v Atrium Flora.

Kromě klasických šněrovacích polobotek do práce, které jsme vám sem ani nedávaly, je v tomto teplém období mnoho způsobů jak zpestřit pánský outfit. Většina uvedených bot se ideálně nosí na bosou nohu, nebo s malými ponožkami, které však nemají být vidět.

Velkou službu na různé příležitosti vám určitě udělají klasické mokasíny (hnědé semišové), nebo jachtařský typ s bílou podrážkou (modré) oboje od Bati. Pokud toužíte po více prodyšném typu, skvělou volbou jsou perforované (béžové) od Gino Rossi. Bílé tenisky jsou další klasikou a společně s cross body taškou (oboje Lacoste) a světlejším koženým páskem od Ecco doladí každý volnočasový outfit. Do horkých dní by i mužům rozhodně neměly chybět pořádné kožené sandále, jako tyto z Gino Rossi.  A pokud rádi sportujete, dobré běžecké obutí je základ. Proto jsme sáhly po těchto od Skechers.

Taky se těšíte, až budete podobné typy nalézat běžně u českých mužů?

Komentáře: 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *