INSPO: WISHES AND DREAMS

Datum: 22.10.2015 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

Wishes and dreams

Minulou neděli jsem byla na skvělém semináři  jak jen nesnít své sny, ale žít je. Proto mi nedalo a musela jsem se s několika z nich se s vámi podělit.

Přání

Některé jsou jednodušší na splnění, jako je nový parfém od Toma Forda. Jsem na nich závislá a bohužel mi má nejoblíbenější vůně jasmín a růže došla. Dalším reálným přáním jsou nové jednoduché náušnice od Dyrberk Kern. Nutně bych potřebovala tyto malé na každodenní nošení. Návštěvu Berlína si přeji již delší dobu a proto jsem moc ráda, že tam koncem října s manželem vyrážíme. A já určitě nachystám i krátkou reportáž.

Sny

Do této sekce spadají náročnější tužby. Nejde jen o finanční stránku ale i o jejich správné načasování. Jedním z nich je kabelka od Coccinelle. Ne, že bych si ji nemohla pořídit, ale bojuji se svou vlastní marnivostí. Když vidím objem kabelek ve své šatně, říkám si, že její čas ještě nenadešel.  Tím dalším snem, který získává jasné obrysy je přestavba naší koupelny. Kromě nutného faceliftingu se ji snažíme i rozšířit a přebudovat tak, aby vyhovovala 4 členné rodině. Tou poslední a největší touhou je Vespa Primavera. Měla by být v bílé barvě a béžovém sedáku s kufříkem na helmu Borsalino. O té si však prozatím nechám zdát, protože na ní své potomky do školy a školky neodvezu.

Sny se stávají realitou, pokud si za nimi jdeme. Tak já jdu do toho.

A jak jste na tom se svými tužbami vy?

Komentáře: 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *