Outfitmania stylistické služby

ČERNÝ (NEJEN) PÁTEK

Možná jste si někteří dnes všimli větší koncentrace osob v nákupních centrech a obchodech po celé Praze. Po americkém vzoru, kde v tento den, neoficiálně startuje ta pravá vánoční nákupní horečka, se do akcí pustily značky i u nás. Obchody se v USA předhánějí, který z nich nabídne lepší cenovou nabídku a lidé se div nepoperou o to nejvýhodnější zboží.

U nás to sice není tolik masová záležitost, ale některé obchody i nám dokáží nabídnou příjemnou slevu. A kde podle nás to stojí za to?

FF

F&F se již delší dobu dostává v žebříčku oblíbenosti a zastoupenosti v mém šatníku čím dál tím výš a to nejen zajímavými módními i klasickými kousky, ale také velice příjemnými cenami. Až do neděle 30.11.2014 zde pořídíte vše se slevou 30%. Jejich nejnovější kolekce večerního a party oblečení je úžasná!

timthumb.jpeg31047505_48-33083674_02-33040228_48-33030164_10-33020255_94

Mango patří mezi mé oblíbené značky už mnoho let a vždy se tam ráda vracím. Nabídka slevy je stejně jako u F&F 30% na vše do konce víkendu.

TopShop

Top Shop má v České republice sice jen jednu pobočku, ale co se týče doplňků (šperky, klobouky,..), rozhodně stojí za zmínku. Klasický fedora klobouk v aktuální bordó barvě je můj favorit! A sleva 30% opět po celý víkend!

Bata_1

Obuvní značka Baťa je stálicí a i ona si pro své návštěvníky do 30.11.2014 přichystala slevu 20% na obuv a tašky. Najdete tu jak extravagantnější modely jako tyto chlupaté kotníčkové boty, ale i nestárnoucí oxfordky.

A co skončilo v mém „nákupním košíku“? To určitě brzy uvidíte v outfit příspěvku.

Foto: F&F, Mango, TopShop, Baťa

Komentáře

  1. Ahoj Irčo, díky moc za super školení o módě. Začala jsem si vybírat sukně do A a víc si všímat jiných střihů. Fandím a držím palcek úspěchu !:-)

    • Jani,
      díky moc za podporu. A velmi mi těší, že přemýšlíš i o jiném stylu, nežli si doposud nosila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *