Outfitmania stylistické služby

FLASHBACK: MY JANUARY

IMG_4817

Dneska bych se s vámi ráda podělila o menší ohlédnutí za mým prvním měsícem roku 2017. Leden byl krásný, plný zážitků, práce a jako každý rok jsem v něm oslavila i své narozeniny.

Narozeninový víkend jsem si užila v Jeseníkách, kde nás přepadlo nečekaně krásné počasí a po dvou letech jsem konečně zase stála na lyžích. V doprovodu krásné inverze….dobře, krásné možná jen pokud stojíte na vrcholu hory a koukáte na tu nádheru pod sebou. Mohu říci, že to byl opravdu dechberoucí pohled.

Díky mému tátovi se ke mě dostala menší dodávka knih z Ameriky. Už jen koukat na ty obrázky mě strašně baví. Jak už někteří z vás ví, já moc ráda vařím a speciálně zdravě. Proto ke kuchařce Nutrition Stripped mi přibyla i My New Roots od Sarah Britton a Super Natural Every Day od Heidi Swanson. Zatím jsem je jen v rychlosti prohlédla, protože na hlubší studium ještě nebyl čas, ale v nejbližších dnech to určitě napravím.

Mám za sebou i jedno z nejhezčích (i když možná nestudenějších) focení pro portál prozeny.cz a to na téma barevné kabáty, které celé můžete najít zdeMám z něj i tyto krásné backstage foto od naší nejlepší fotografky Evy Malúšové ;) Vítkov byla sice taková naše větrná hůrka, ale asi může být i hůř.

Přejeme vám krásný únor! Ať se neztratíte v té krásné sněhové nadílce! Poslední fotka není z hor, ale je focena teď ve středu ve Zlíně na sídlišti :)

b

Výstřižek

IMG_4937

h

f

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *