Outfitmania stylistické služby

GIVEAWAY: ALESSANDRO STRIPLAC

IMG_3800-2Upravené ruce a nehty jsou vizitkou nejen ženy ale i muže. Dnes jsme si pro Vás nachystali soutěž o tento Starter kit na Striplac od firmy Alessandro a to v hodnotě 3 290,-!

Na manikúru udělanou doma si z nás dvou potrpím spíš já. A díky tomu vám všem mohu upřímně říci, že je o co stát! V této sadě najdete vše, co je třeba na bezproblémové použití Striplacu. Osobně jsem měla Striplac na nehtech asi 12 dní a sundávala jsem jej jen proto, že vadil odrost nehtu, ale na špičkách nebylo po loupání ani památky. Vše má samozřejmě své pro a proti, sama mám sušší nehty, což delší výdrži nahrává.

A jak na to? Do komentáře nám dejte vědět, jakou barvu a proč máte na nehtech nejraději a dejte „Like“ naší stránce na Facebooku, připojte svoji emailovou adresu do 9. července 2015 a my jednu z vás v pátek 10.července 2015 vylosujeme.

Komentáře

 1. Fb Kajuš Zámečníková
  kajush.01@centrum.cz
  Mám vždy období kdy se mi líbí jemné nude barvičky, letos jsem si hrozně oblíbila třeba takovou meruňkovou až lososovou barvu, která je opravdu úžasná a hlavně dělá pokožku víc opálenou,alespoň takhle na oko :D

 2. FB Véronique Mračková
  vermrackova@gmail.com
  Tak barvy na nehtech mám ráda různé. V létě mám ráda hezké pastelové barvy, protože mi k létu prostě patří. Na podzim dávám spíše přednost nude barvám a když se chci cítit sexy, tak si udělám rozhodně červené drápky :)

   • Dobrý den,
    moc děkuji. Mám velkou radost, po striplacu pokukuji už delší dobu. Budu se těšit na Váš email!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *