Outfitmania stylistické služby

INSPIRATION: SNEAKERS

D70_0016

Jakékoliv sportovní boty se už minulou sezónu dostaly na výslunní. Ruce pryč od nich nedávají už ani velké módní domy. Člověk by si mohl řici, že konečně je tu něco pohodlného. V obchodech je jich nepřeberné množství. Každý je schopný si vybrat dle svého vkusu, oblíbenosti barev či účelu, pro který budou sloužit. My jsme pro vás v nákupním centru Atrium Flóra vybrali od všeho něco.

Jsou tu klasické běhací boty od Nike a Adidas, které zajistí dokonalé pohodlí při pohybu. Dostatečně tlumí nárazy a přitom nejsou fádní. Leopardí nazouvací tenisky bych osobně doporučila třeba na cestování. Jsou pohodlné, měkké a úžasný zvířecí vzor jim dodává šmrc. Pokud cestujete jednodušše oblečeni, tyhle boty pak skvěle vyniknou. Výběr zakončuje nesmrtelná klasika v podobě tenisek New Balance a All Star Converse. Toto jsou ideální boty na den strávený pochůzkami po městě, nakupování, nebo jen na lehkou procházku. Nebojte se kombinovat a zkuste si bílé Conversky nazout i třeba k šatům nebo sukni!

New Balance a All Star Converse najdete v prodejně Pery, leopardí tenisky Skechers, Adidas a Nike jsou z prodejny A3 Sport

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *