Outfitmania stylistické služby

INSPO: SUMMER FESTIVAL

festival

Na základě dotazu od naší čtenářky jsem se rozhodla podělit se o svoje tipy na festivalovou výbavu. Vzhledem k tomu, že jsem nějaký čas na festivalech už strávila, budu vycházet ze svých zkušeností.

Protože hlavní sezóna festivalů je přes letní měsíce a bývá ideálně docela horko, vždycky se snažím, abych se v oblečení příliš netěsnila a aby mi bylo příjemně. Perfektně se k tomu hodí košilové šaty z Lindexu, kterým dodám tvar páskem Topshop a ohrnu rukávy. Někde se můžete schovat pod stromy do stínu, ale taková možnost není všude, proto je lepší hlavu schovat pod klobouk, na léto je parádní slamák Lindex a oči před slunkem schovat za klasické RayBan letecké brýle. Pohodlí na popocházení po festival parku rozhodně zajistí sandálky Orsay a nutnosti – včetně nabíječky na mobil – schovám do crossbody tašky Michael Kors. Co se dalších „vychytávek“ týče, nezapomínejte na opalovací krém, tip je rozhodně ten od Rituals ve spreji a na osvěžení pro mne už nezbytné minerální vody ve spreji Avéne. Nehty nalakuji Miracle gelem Sally Hansen v odstínu Red Eye, který prakticky nesundávám. Na večer přes sebe hodím lehčí blejzr H&M.

Festivaly mám ráda pro tu pohodu co tam panuje, v klidu si sednout do trávy, dát si něco chlazeného k pití a upřímně jsou to momenty, kdy ráda chodím kolem stánku s jídlem a dám si vše, na co mám chuť. Kam se letos chystáte vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *