Outfitmania stylistické služby

INSPO: AUTUMN STYLE

Autumn

Léto za námi a podzim na nás už čeká. Sice léto miluju, ale už se těším na trochu více vrstev, se kterými si člověk může víc pohrát, než v létě, kdy se toho snažíte mít na sobě co nejméně. Koukneme se tedy na to, co se bude letos nosit.

Jedním z trendů je vojenský styl. Pro denní nošení nejlépe aplikovatelný kabát nebo khaki barva. Mám podobný tomuto, také ze Zary, která military kabáty fakt umí!

Boho styl, nebo také 70.léta jsou letos také hojně zastoupena i v obchodech, já tu mám hned tři věci. Šaty Orsay, klobouk Marks and Spencer a jeans Lindex. Musím říci, že jsem se nikdy moc na boho necítila, takže zvonové kalhoty asi vynechám, ale klobouk a takovéto pestré šaty by mi mohly šedý podzim rozveselit.

Pleteniny ve všech podobách jsou evergreenem na zimu. Kdy jindy by měly být :) Pončo z F and F jsem si oblíbila hned na obrázku, když jsem ho poprvé viděla. Bílý delší rolák z Lindexu vypadá skvěle, ke všemu bílá barva je jedním z hitů letošního podzimu!

A co na nohy? Netrapte se podpatky, nízké polobotky v pánském stylu Gino Rossi se Vám stanou každodenním přítelem, ale pokud přeci jen máte raději podpatky, co zkusit neotřelé zavazovací Top Shop? Líbí se mi barva i širší podpatek, který ve městě jen tak nezničíte.

U doplňků se nebojte výraznosti. Velké třpytivé kousky letos hrají prim, třeba jako tyto náušnice z Pandory.

Co myslíte, který podzimní trend je ten pro Vás?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *