Outfitmania stylistické služby

INSPO: AUTUMN WISHLIST

autumn.png

Léto sice ještě neřeklo své poslední slovo, ale my se už pomalu chystáme na podzim. Protože jsme si zvykli se s vámi  dle sezón dělit o naše tipy a vysněné kousky, nebude podzim výjimkou. Musím ale říci, že tentokrát byl výběr těžší. Mám pocit, že nutně nepotřebuji aktuálně nic…jen minimálně týdenní dovolenou, která mne o prázdninách minula.

Začnu diářem, protože tyhle věci zbožňuju! Tradičně používám Filofax, ale po roce nebo dvou mám chuť jej na chvíli schovat a jeden rok mít jiný. Okouzlil mě tento Kate Spade diář až do konce roku 2016.

Biker boots mám hnědé, béžové semišové, ale černé mi už vypověděly službu. Takže tyto klasické kožené Massimo Dutti, bez zbytečného zdobení jsou jasným favoritem. A protože mi ještě zůstalo pár stokorun na dárkové kartě v Orsay a mám moc ráda šaty na jakékoliv roční období, tak si možná odnesu právě tyto. V poslední době jsem skoro přestala nosit doplňky, a proto se mi líbí tento set jemných náramků z Lindexu.

Jak se začne ochlazovat, budu se moc ráda uchylovat po večer do horké koupele. Pěnu teď momentálně žádnou nemáme, no a červená řada v Rituals je moje srdcovka, tak asi sáhnu i po koupelové pěně. V chladnějším počasí mi trpí hlavně rty, proto nebudu podceňovat péči a budu se o ně starat, třeba tímto balzámem také z Rituals.

Co vy, už myslíte na podzim? Nebo jste ještě v plném proudu léta?

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *