INSPO: BEACH SHOES FOR HER AND FOR HIM

Datum: 22.7.2015 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

sandály prosvětlené

Pokud se připravujete, nebo si aktuálně užíváte někde u vody, doufáme, že se naše inspirace  bude hodit. Připravily jsme pro vás společně s Atrium Flora několik typů sandálů pro muže a ženy, ve kterých se budete cítit pohodlně a trendy.

MUŽ

Základem u vody jsou platové sandály. Pokud vám nevadí z důvodu vyššího tlaku mezi prsty žabky, sáhněte po omyvatelných US Polo z Pery. Kůže by se vám vodou ničila. Další možností jsou klasické sandály, kdy tyto bílé ze Sketchers mají navíc velmi příjemně tvarovanou stélku. Na procházky mimo bazén a pláž doporučujeme perforované kožené sandály z Ecco. Vypadají dobře jak ke krátkých, tak i k dlouhým nohavicím. Pokud budete muset podnikat delší cesty, potřebujete pevnější botu. Páskový typ z Scholl je zajímavá možnost. Jen pozor!!! Opravdu se do nich nenosí ponožky.

ŽENA

Stejně jako u mužům, i ženám doporučujeme k vodě omyvatelnou obuv  v pestrém provedení od Scholl, nebo v jednobarevném žlutém od Bati. Již druhým rokem jsou in páskové „sauna“ pantofle – bílé kožené z Pery. Jsou pohodlné a v dobře zvoleném outfitu budete působit velmi trendy. Pokud ani na dovolené se nechcete připravit o svou výšku, sáhněte po typu na klínku. V kombinaci s přírodními materiály jako je kůže a korek, kopíruje tento typ od Sketchers trend návratu 70.tých let. Při delších pochůzkách  se budou hodit sandálky s páskem okolo kotníku. Vždy vypadají lépe k dlouhým sukním nebo šatům, jelikož mají tendenci zkracovat nohy. Čím jsou pásky drobnější a v tělových odstínech tím lépe. Nás zaujaly tyto zlaté z Pery.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *