Outfitmania stylistické služby

INSPO: BLOGERS

Dnešní článek bude trochu jiný. Protože si pro nutnou inspiraci z pracovní stránky tak i osobní chodím ráda na internet, rozhodla jsem se vám představit osoby a místa, kde je najdu nejčastěji a v podstatě i nejjednodušeji.

olivia

Olivia Palermo 

Ta je mojí dlouholetou srdcovou záležitostí. Všimla jsem si ji hned v dobách reality show MTV The City a „zůstala“ mi dodnes. Není to a priori blogerka, ale kdekoliv se zjeví, vždycky je stylová a jiná. Často na ní uvidíte kousky ze Zary, které sice kombinuje s drahými kousky (hlavně boty a kabelky) ale je to důkaz, že styl není otázka peněz. 
pink

Rachel Parcell

Rachel je taková cukrová panenka :) Mám ráda její ženské outfity, maximálně barevné, často hodně ve světlých barvách. Protože často fotí ve svém domě, hodí se i jako inspirace na home decor. Je to sice trochu megalomanské stavení, ale detaily moc zajímavé a s nápadem.
kenza
Kenza Zouiten

Švédská blogerka, která se tomu věnuje už skoro 10 let. Jednoduchý, čistý severský styl, žádné přebytečné kudrlinky. Tenisky mění za podpatky stejně rychle, jako odrbané jeans za party šaty. Jeden z blogů, co se podle mě určitě vyplatí sledovat.

A nejen blogy, ale nekonečnou studnicí na inspiraci je náš oblíbený Pinterest!

Komentáře

  1. Olivia Palermo je i pro mě velkou inspirací.
    Má ohromný talent působit ve všem velmi žensky a krásně vybrat boty. Určitě skvělý „tip“ pro ty, kteří hledají inspiraci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *