Outfitmania stylistické služby

INSPO: CANNES FASHION

c2

Filmový festival v Cannes je v plném proudu, respektive se už pomalu blíží do finále. Móda je tu všudypřítomná a to nejen na červeném koberci, ale také na ulicích. Tak se nechte inspirovat!

Koukat se na róby na červeném koberci je sice úžasný zážitek, ale pojďme si říct, že většině z nás se to asi nikdy nepoštěstí. Proto raději pokukuji po street style inspiraci, protože je více použitelná i pro „normální“ lidi :) Mnohdy bych řekla, že jsou tu k vidění větší skvosty a nápaditost. V kombinaci s teplým počasím a úžasnou atmosférou riviéry jsou i fotky z ulice podle mě opravdu hodně inspirativní a modely velmi ženské. Kéž by se tu inspirovali i někteří návštěvníci Prague Fashion Week, kde vrcholem potřeby se odlišit byla dokonce i šusťákovka a sešmajdané tenisky…!

c

Při oficiálních akcích je na co koukat a musím říci, že skutečně jako Popelka si musela v bohatých šatech připadat Nicole Kidman, ale i nám neznámé tváře ukázali krásné modely a je skoro na všechny radost pohledět :)

c4

c3

Které modely jsou vašimi favority, podělte se! Přejeme krásný letní víkend, my se chystáme na Prague Food Festival, počasí ideální, hlavně nesedět doma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *