Outfitmania stylistické služby

INSPO: FEBRUARY FAVOURITES

STU_3448

Juch, únor je za námi a teď přichází krásné jarní období! I tak ale bude malé ohlédnutí za tím, po čem jsem v zimních měsících sahala nebo si pořídila.

Na Vánoce jsem dostala parfém Molinard Habanita a myslím, že se obratem stal nedílnou součástí mých outfitů. Bez toho, abych se navoněla, už vlastně ani neodcházím z domu. K tomu všemu mě strašně baví, že v podstatě nikdo tuto vůni nezná a často dostávám otázky, co to je :)

To, že ráda vařím, je o mě známý fakt. Že miluju knížky je další. Inspiraci sbírám hodně v zahraničních kuchařkách a tahle Nutrition Stripped od McKell Hill mě naprosto nadchla. Pár věcí už mám z ní za sebou a spoustu dalších mám založených..co vy, vaříte podle kuchařek nebo vám stačí vlastní fantazie a recepty?

V Gino Rossi jsem si na jaro ve výprodeji pořídila polobotky. Chtěla jsem nějaké, které nebudou čistě černé a budou něčím zajímavé, což si troufám tvrdit, že tyhle to splňují. Dokonce jste je už viděli i v outfit článku ;)

V lednu jsem oslavila narozeniny a od manžela dostala pár nových kousků od Pandory do šperkovnice. Ty drobné prstýnky co mají mě dostaly i díky tomu, že se dají parádně kombinovat mezi sebou v různých barvách a vzorech.

O víkendu nás čeká nefalšované jarní počasí, tak si pojďme odpočinout od techniky a užijme si to!

STU_3458

STU_3451

STU_3456

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *