Outfitmania stylistické služby

INSPO: FEBRUARY WISHLIST

image

Únor je nejkratší měsíc v roce a ani ten jeden den navíc letos mu moc nepomůže. Upřímně, já to ani nepotřebuji, protože čím rychleji bude pryč, tím lépe ;) Hned se začátkem března totiž započne má vysněná cesta do Thajska! A proto se i můj únorový nákupní seznam točí kolem toho.

Co bude nejzásadnější věc bude batoh. Protože se nejdeme uložit do jednoho resortu, ale máme naplánováno několik přejezdů, kufr nepřipadá v úvahu. Batohy Osprey se zdají dobře zpracované a pro mě ještě i atraktivní barvě…co vám budu říkat, ta je pro mě důležitá :) V La Gallera Novesta jsem si už při naší oslavě vyhlídla plátěné tenisky a protože moje už po 2 letech rozhodně bílé nejsou, změna se nabízí. No a tyhle parádní plavky z Lindexu by se mi líbili vedle mých čistě černých.

Mám ale i pár přání mimo cestování, hlavně tělovou a obličejovou hydratační péči od Nuxe a jako knihomil pokračování kuchařky od Elly Woodward – aktivně vařím z první a moc mi chutná. Řadu knížek o módě a stylu jež už mám bych ráda rozšířila o tu od Garance Doré: Love x Style x Life.

Mějte i vy super únor a uvítá tipy na místa, která neminout v Jižním Thajsku ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *