INSPO: HOME DECO WISH LIST

Datum: 9.12.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Home

Je to již třetí rok, kdy jsem se rozhodla radikálně změnit svůj život. Odpoutala jsem se od jistého příjmu a zázemí velké firmy a vrhla se do podnikání v módě. Vnímám od té doby svůj život a svět kolem sebe mnohem barevnější a zajímavější, plný neomezených možností. Mnohem více mi pracuje má kreativní a senzitivní část mozku. Ruku v ruce s tím přichází další změny jako jsou jiné vůně, oblečení, ale i potřeba změn v našem příbytku. Ty jdou postupně a nyní mám neskutečnou potřebu upravit náš obývací pokoj.

Prvním krokem byl nový koberec z pravé ovčí vlny. Od víkendu je doma a děti z odmítají slézt. Je neuvěřitelně měkoučký.

Dále mám vyhlédnutý ušák s podnožkou. Prozatím vede tento z IKEA. Ale pokud náhodou víte o podobném s podnožkou (většinou ta bývá problém), budu ráda za jakoukoli inspiraci. Jen bych  ráda světle šedý látkový.

Posledním a nejzásadnějším zásahem bude odstranění stávajících obrazů a jejich nahrazení soustavou prázdných rámů. To je jeden z dlouhodobějších projektů, protože jsem se rozhodla pořídit rámečky s „duší“. V reálu to znamená, že chodím po vetešnictvích a skupuji staré použité. Částečně je doplním novými, ale za tu originalitu mi to stojí.

A pak již slibuji svému muži, že dám do jara pokoj……

Komentáře: 2

  1. Po skoro rocnim pruzkumu sedacek a usaku muzu rict, ze ten co sis vybrala, je nejen nejhezci, ale taky narozdil od jinych pohodlny:) Jen nevim, jestli pak deti nezacnou okupovat ten usak:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *