INSPO: INSIDE MY BAG 2

Datum: 24.4.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

STU_3753

Minulý týden na sebe Šárka „práskla“ obsah její tašky. Tak dnes jdu s pravdou ven já. Tašku měním téměř každý den podle programu a outfitu. Za poslední půl rok jsem si ani žádnou novou krásku nepořídila a tak střídám své stálice. Stále toužím po vysněné Gucci, o kterém jsem vám již psala ZDE. Tak uvidíme, kdy si na ní našetřím. Co se ale nemění je obsah. Kromě peněženky a dokladů s sebou vždy nosím klíče. Jelikož jich občas potřebuji až tři sady, mám na těch od domova velkou kožešinovou bambuli pro snadnější nalezení. Telefon je v podstatě můj kapesní počítač. Jsem neustále on-line. Tak mu čas od času dopřeji nový „kabát“.  Tento jsem pořídila na otevření nového butiku Karel Lagerfeld v NC Chodov. Vždy mám při sobě parfém. Coco Mademoiselle jsem dostala od manžela jako náhradu za rozbitý Chanel 5. Spadl mé dceři před 14 dni v koupelně na zem a do dnes nám zde voní. Nezbytností je pro mě balzám na rty a aktuálně nejoblíbenější NARS rtěnka. Pokud mám u sebe větší tašku, vždy si beru svou KPZ taštičku. V jejích útrobách mám: prášky na bolest hlavy, na střevní problémy, maličký krém na ruce, mast na opary a pidi houbičku na boty. Zatím mě vždy zachránila.

Opravdu by mě zajímalo, co se dá najít ve vašich kabelkách. Občas si myslím, že toho tahám s sebou moc. Tak bych byla vděčná za inspiraci, jak to zvládat lépe.

1 komentář

  1. Dobrý den paní Ireno, byla jsem na Vašem školení dámského stylu a říkala jste, že nám podklady pošlete e-mailem. Nic nám zatím nepřišlo. Pošlete něco ? Děkuji,

    Bohdana Marková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *