Outfitmania stylistické služby

INSPO: INSIDE MY BAG

STU_3747

Dnes trochu netradiční článek. Nechám vás nakouknout do mé kabelky. Vychytávky a věci, bez kterých se jednoduše neobejdu a mám je většinu času po ruce.

Kabelka je něco, bez čeho si skoro žádná žena nedokáže představit den. Já nejsem výjimkou. Jsou dny, kdy toho mám u sebe více, v podstatě se vše odvíjí od velikosti zavazadla :) V den focení jsem měla prostornější tašku z letní kolekce Orsay, která nemá kapsy, takže to byl trochu chaos…

Peněženka je samozřejmostí, tahle je sice trochu pánského střihu, ale co…je červená, tak se to nepočítá ;) Něco na psaní a klíče od auta jsou vedle mobilního telefonu taky něco, co mám u sebe vždy. Na klíčích od auta mám i přívěšek od manžela, který mi dovezl z L.A. a díky němu mám svoji hvězdu z chodníku slávy.

Kosmetiky moc nenosím, ale stálicí jsou rtěnky od Rimmel, které se konečně dostaly do širší distribuce a jsou opravdu pecka! Vydrží, nezůstávají po nich žádné stopy na sklenicích a k tomu jsou za rozumnou cenu. Krém Excipial sice nepatří mezi nejmenší, ale jako atopikovi mi dělá dobře. Používám jej nejen na obličej, ale i na ruce, takže mi nezbývá nic jiného, než ho tahat s sebou.. Pomáda na rty od Alverde a krém proti otlakům z DMka jsou malé, ale účinné. Do toho všeho často tahám různé svačinky a vodu, ale ty dnes nebyly v balení ;)

A co vaše kabelka? Jaké jsou vaše vychytávky, které nesmí chybět?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *