INSPO: JAK PŘENÉST POČÍTAČ

Datum: 20.2.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion, Inspo

První z vlaštovek na vaše požadavky je tady. Chtěli jste inspiraci na nějaké zajímavé tašky, když potřebujete s sebou nosit počítač. Výhodou je, že se doba posunula a již nenosíme ty těžké megavěci a k nim ty nesmyslné nabíječky a kabely. Díky novým technologiím jsou počítače lehké věcičky, které vydrží bez nabíjení minimálně celý den. S tímto vědomím jsem přistoupila k výběru případných zavazadel.

Ty mladší nebo ty z nás, které pracujeme v kreativním prostředí by mohly oslovit batohy. Ačkoli jich nejsem přílišný zastánce, nemohu jim upřít jejich praktičnost. Také navíc se roztrhl pytel s designéry a obchody, které umí nabídnou moc hezké kousky. Největší nabídku asi má Fresh labels. 

Mým osobním favoretem je kousek od české návrhářky Alex Monhart. Zajímavostí tohoto batohu je možnost zmenšení na malé psaníčko. Horkou novinkou je spolupráce Rafa Simonse s Eastpackem. S tímto kouskem budete určitě nepřehlédnutelní.

Jestli jste přeci jen konzervativnější a hledáte tak trochu jinou tašku, ve které byste svého miláčka přepravili, je na trhu hned několik variant kromě chorobně známých značek jako je Michael Kors, nebo Coccinelle. Samozřejmě jsou i mnohem ikoničtější, ale přeci jen hledám kousky, abyste se vešli do příjemné částky.

Mám ráda hned několik méně známých značek. Jedním z nich je Luciela Taschen. Opět se jedná o autentický, minimalistický, český design. Pokud máte rádi pořádný kus kůže, tak toto je přesně to pravé.   I když poslední kolekce je i z ekologických materiálů.

Urbanlux dostal do našich končin veganskou značku MAT NAT.  Na první pohled vůbec nepoznáte, že se nejedná o kůži. Pokud vám tedy na vztahu k přírodě a zvířatům záleží víc nežli běžně, zkuste tuto variantu.

Jestli jste ještě nenavštívili NILA obchody, měli byste to napravit. Jsou hned dva na Korunní ulici v Praze. Jeden je věnovaný pouze pro děti. Jste- li milovnice slow fashion, nemůžete si nechat toto místo ujít. V nabídce zde najdete značky tašek O my bag a Sanqvist. 

Držím palce, ať pro svého miláčka najdete tu správnou tašku nebo batoh. A pokud jste sami objevili nějaký designový kousek, budu moc ráda, pokud se o něj s mnou podělíte. Inspirace není nikdy dost.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *