INSPO: JAKÉ BYLO ŠKOLENÍ DÁMSKÉHO STYLU

Datum: 23.10.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion, Inspo

Minulé dva týdny toho bylo tolik, že jsem nenašla dostatek klidu připravit článek o proběhlém školení dámského stylu. Také jsem přemýšlela jak slovy na papír coby amatér popsat tu výjimečnou atmosféru, kterou při těchto workshopech vždy zažívám. Celý život před lidmi prezentuji a jako bývalý HR manažer bych měla mít dostatek zkušeností, abych připravila den zajímavý nejen co do obsahu, ale také do dynamiky a nasazení. V reálu jsem již od předchozího večera nervózní, aby vše fungovalo. Aby technika nezklamala, aby přiravené občerstvení chutnalo, abych dala dostatečný prostor všem účastnicím na jejich dotazy, prostě aby byli všichni co nejvíc spkojení.

I tentokrát ze mě vše spadlo příchodem první účastnice. Společně jsme zde vytvořily báječnou atmosféru po celý den. Nevím, jak to lépe zprostředkovat, nežli využít zpětnou vazbu, kterou jsem závěrem dostala. Není nad slova těch, které si vše prožily na vlastní kůži. Snad pochopíte, proč jsem měla při čtení těchto listů na krajíčku. 

Od tohoto dne, jsem dostala několik zpráv, že došlo hned k několika zásahům do šatníku. Překvapivě, (ne tedy pro mě) se prý absolventkám v něm lépe dýchá a orientuje. Jiné naopak dokoupily chybějící základní kousky a již tuší jaké střihy si od nyní pro svou postavu pořídit. Jsou i takové, se kterými máme naplánovanou mou osobní pomoc. A já jsem na ně všechny moc pyšná, že se vydaly na cestu hledání svého osobního stylu, se kterou jsem měla nebo stále mám tu čest  pomoci. To je největší odměna mé práce. Proto se již teď těším na další kurz, který bude v lednu příštího roku. Třeba vás tento článek bude inspirovat k zajímavému vánočnímu dárku v podobě voucheru na toto školení.  I

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *