Outfitmania stylistické služby

INSPO: JARO 2017

SS

Vím, že za okny to moc nevypadá, ale pomalu ale jistě se k nám blíží jaro. Co se bude nosit, víme už od loňské zimy. Pojďte se podívat na první ochutnávku trendů!

Dnes vám představím opravdu „jen“ ochutnávku nové sezóny. Jednotlivým trendům se pak v několika budoucích článcích budeme věnovat podrobněji. Co nás tedy čeká a nemine?

Proužky! Já je mám moc ráda. Ať už v podobě jednoduchého trika, nebo šatů či sukně. Nutno říci, že letos budou hrát prim pruhy barevné, no řekněte, není tato kombinace úžasná? Volánky jsou velice ženská záležitost, ale na druhou stranu vím, že ne pro všechny. Varianty v obchodech jsou již teď různé – od sukní nebo jen lehce zvlněné rukávy halenek, každý si určitě vybere. Kostky kam se podíváš. Vzory nás na jaře budou doprovázet snad ve všech variantách. Kostkování to bude také. V menší míře byly vidět už v zimních kolekcích, ale na jaře se to teprve rozjede :)

SS_1

Zvířecí potisky jsou nesmrtelné a velice šik. Jen zůstaňte v rámci outfitu jen u jednoho kusu a pokud hledáte odvahu, začněte na doplňcích! Trenčkoty jsou must have jara! A to nejen toho letošního, ale v šatníku by neměl chybět jednoduše nikomu. Je to jeden z nejvíce univerzálních kusů šatníku, takže na něj rozhodně nezapomeňte. Puntíky jsou dalším jarním vzorem. Už teď nějaké kusy v nabídce obchodů jsou, vidět jsou v jemnější formě, ale tyhle plně přiznané polka dot jsou nepřehlédnutelné a rozhodně bych se jich nebála!

Tak co, vyberete si některý trend přímo pro vás. Myslím, že v tomto výběru není nic, co by bylo vyloženě nenositelné, takže trendy může být opravdu každá!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *