Outfitmania stylistické služby

INSPO: JARO PODLE ŠÁRKY

Spring

Jaro je pro mě období světlých barev, šatů, sukní a první posedávání na zahrádkách kaváren a restaurací. Vždy si to moc užívám a po zimně je to vždy příjemná změna. Jak si jej letos představuji já?

Odhozením kabátu to teprve začíná, teď je konečně možnost vytáhnout na světlo svetry – tento z Lindexu se mi zalíbil barvou i tvarem, hodil by se naprosto ke všemu. Že miluji sukně a šaty je o mě celkem známo :) Jeansová z Promodu s vysokým pasem a zavazováním (které je mimochodem jedním z jarních trendů) mě dostala! A v rámci výměny části botníku za kvalitnější kožené kusy jsou černé balerínky z Gino Rossi jasná volba. Už v článku o oblíbených věcech jsem se zmiňovala, že mě baví kombinace kovů a stylů na prstýncích. Snad mi jich pár z Pandory v průběhu jara zase přibude ;) Malinká metalická kabelka z Orsay se hodí akorát na peníze, klíče a telefon, ale jsou přece momenty, kdy více není třeba..

Když přijde jaro, doma na stole mi nesmějí chybět nějaké čerstvé květiny. Momentálně mám doma narcisky ale i tyhle divoké skoro až luční květiny jsou také krásné! Už se těším na trhy u nás v Říčanech, mívá je tam za pár korun moc milá paní :) A pak je tu cestování…Velikonoce se nám letos o den prodlouží, takže vyrážíme s přáteli na pár dní do krásného Toskánska v Itálii. Pro mě je to premiéra a už se nemůžu dočkat výborného jídla, vína a těch výhledů!!!

Jak vy vidíte své jaro? Co vám ve výbavě nesmí letos chybět?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *