Outfitmania stylistické služby

INSPO: LACE IN THE STREETS

l

Krajka je jeden z nejvíc ženských materiálů, který jde použít na outfit. V podstatě se s ní nedá nijak šlápnout vedle a hlavně, dá se použít i jinde, než jen a svatební šaty ;) Já jsem se nechala inspirovat v ulicích.

Pokud se do ní pustíte, určitě vás automaticky povede k tomu, doplnit ji boty na podpatku. Ale nebojte se ji srazit něčím chlapeckým, já za sebe můžu opět hlasovat za tenisky. Je zvláštní, jak se člověku v průběhu doby mění preference. Před rokem a půl jsem nosila skoro pořád podpatky a dneska nejčastěji sahám po teniskách. O svoje bíle Conversky se starám, jako snad o žádné lodičky před tím :D

Tento víkend trávím na festivale Holešovská regata, za chvíli vyrážíme na její druhý den. Je tu krásně, tak se těším na celý den venku. Je úžasné užít si víkend bez sezení u počítače, ale po tom, co jsem se byla podívat na probíhající státnice a můj učící vzor neudělal jeden předmět, vrátila jsem se na zem. Červencem počínaje, budu asi muset začít…můj termín 2.9. tu bude ani nemrknu.

l2

o

Foto Pinterest, Zara, HM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *