Outfitmania stylistické služby

INSPO: MAY FAVOURITES

IMG_3440-2

 

Měsíc utekl jako voda a je tu opět ohlédnutí zpět na oblíbené produkty, tentokrát květnové.

Jedna část je věnovaná make-up produktům, protože jsem po několika letech  vyměnila podkladovou bázi. Tyto kroky nebývají jednoduché, ale díky mnoha možnostem si různé make-upy  vyzkoušet na foceních, jsem došla k závěru, že můj „současný“ mi nevyhovuje barvou ani efektem. Nakonec padla volba na Bobbi Brown  a to včetně rozjasňovače pod oči a upřímně výběr na jedničku! Odstín přesný a báze zbytečně nezmatňuje a „neudusává“ přirozený lesk pleti.

Co se týká péče o tělo, naprosto jsem si zamilovala Rituals sprchovou pěnu Yogi Flow, vůně je úžasná a už mám zálusk na tělový krém. Sérum na růst řas jsem dostala od portálu SkinSo a i když jsem si neudělala fotky před-po vidím rozdíl v délce a pevnosti. Nezbytnými se mi staly produkty na ruce, které střídám mezi Alessandro a Yessica, obě mi vyhovují, speciálně malé olejíčky na nehty. Používám je na noc a nemůžu se rozhodnout, který lépe voní!

Mé okolí ví, že nejsem schopna používat diář v telefonu, takže jsem závislá na diáři Filofax, který mám už pár let a nově na plnícím peru S.T. Dupont, které je mé vysněné, tělová barva se zlatem je prostě nádherná..

A nezbytnosti na cesty jako je nová Vogue, stylová sluchátka Buxton a oblíbený šátek jsou jen třešničkami na dortu.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *