Outfitmania stylistické služby

INSPO: MY AUTUMN WISHLIST

bez-nazvu

Co má na svém wishlistu na nadcházející sezónu Irena už víte, teď je řada na mě :) Při pohledu do šatníku mám pocit, že toho až tolik nepotřebuju, ale to bych nebyla já, kdyby se něco nenašlo.

Listopad zahájíme na rychlovýletě do Londýna a jednou ze zastávek, které mám v plánu (mám už i vytisknutou mapu jak se tam dostat), bude the Mae Deli, což je bistro provozované mou oblíbenou kuchařskou bloggerkou Ellou Mills. Znát ji můžete díky knihám Lahodně s Ellou a jídla podle ní uvařená můžete občas vidět u nás na Instagramu a batátové brownies jsou se pomalu stávají pravidelnou součástí našeho občerstvení na Školení ;)

Z doplňků bych si ráda pořídila nějaké hezké a hlavně světlé oxfordky. Tyto jsou od Gino Rossi, ideálně bych ráda nějaké šmrncovní ale pouze kožené, ne lakované, pokud budete mít typ sem s ním! Hon na malou černou crossbody je stále neúspěšný, tato na mě vykoukla na webu Marks and Spencer, pokud nebude u nás, v Anglii se po ní určitě kouknu.

Poslední dva kousky jsou z H&M – krásná měkoučká (alespoň od pohledu) světle růžová mikina a dlouhá pánská košile, snad se mi zadaří a budou mi sedět obě věci ;)

Užívejte přicházející podzim! Zdravím z Polska!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *