Outfitmania stylistické služby

INSPO: NOVEMBER PIECES

DSC_4987edited

Listopad je pryč a rovnýma nohama jsme skočili do posledního měsíce tohoto roku. A které věci mě provázeli celý měsíc? 

Po nějaké době jsem se rozhoupala k pořízení většího formátu mého oblíbeného diáře od Filofax. Když jsem zjistila, že konečně vyrábí tento béžový z edice The Original made in UK, měla jsem jasno. Tuto barvu mám strašně ráda a úplně přesně se mi hodí k psacím potřebám :) Protože se jsem v posledním měsíci a půl víc na cestách než kdy jindy, vždy mám u sebe něco na čtení. V posledních měsících jsem si oblíbila OK! Magazín. Krásné fotky, styling, zajímavé čtení, celkově mi tento časopis fakt padl do noty, jen tak dál!

Rituals produkty jsem pro sebe objevila ve větší míře tento rok a hned se staly nedílnou součástí mé kabelky. Hutný a nádherně vonící krém na ruce a balzám na rty, bez kterého nevyjdu z domu, jsou mými favority na zimu! Na ruce se mi rozrůstají korálky na mém Pandora náramku. Vím, že pro někoho je to zbytečnost, ale já vše dostala jako dárek takže mám k tomu osobní pouto.

A co k Vánocům neodmyslitelně patří a od poslední listopadové neděle má čestné místo na našem stole, je adventní věnec a s nastávajícím obdobím došlo i na mé oblíbené čaje, kterými se teď prolívám (dobře hned vedle oblíbené kávy) horem spodem :)

Jaký byl Váš listopad? Co Vás kromě Vánoc čeká v prosinci?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *