Outfitmania stylistické služby

INSPO: MUM + KIDS AFTERNNON

Polywore - Afternnon with kids

Jsem žena středního věku a matka dvou dětí. Mnoho času trávím se svými dětmi na hřišti a jejich koníčcích. Je to doba, kdy hlavní náplní rodiče je postávat, dávat servis svým ratolestem, především však fandit a chválit. Často řeším, co si vzít na sebe, abych stále vypadala dobře, avšak se cítila pohodlně a při proměnlivém počasí nezmrzla či nezmokla.  Spojení  tmavých slim džín, pruhovaného trička a converse se nikdy neomrzí a vždy bude vypadat cool. Pro chladnější dny přidám kvalitní šedý (ideálně kašmírový) svetr s výstřihem do V a trenčkot (ty dražší mají i vodě odolnou úpravu), na hlavu kšiltovku. Zbylé propriety uložím do cross body kabelky.

Doufám, že tímto návodem pomohu snížit počet softshelových bund a trekové obuvi nošené na tyto příležitosti.

Komentáře

  1. Milá Majko,
    zde návod: Converse prodává Office shoes nebo Food locker. Slim jeans, pruhované tričko a volnější svetr a kšiltovku je možné koupit téměř kdekoli (M and S, C and A, Zara, Mango, Lindex, HM, Levis …). Trenčkot je nyní již po sezóně, ale možná ještě bude v M and S nebo Zaře. Tento typ kabelky je možné v koženém provedení pořídit v Michael Kors nebo Coccinelle, koženkovou má HM.

  2. Parádní inspirace i pro ženy pokročilejšího středního věku, jak držet krok se svými puberťáky a dospěláky a být ´ cool mum ´:)) dík!

    PS: Majko, můj tip na conversky je Humanic a využít cca 20% slevy v rámci Elle nebo Marianne víkendu, zrovna včera jsme pořídily mou dceru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *