Outfitmania stylistické služby

INSPO: OFFLINE

IMG_5968

Po nějaké době se s vámi opět podělím s menším pohledem do zákulisí mé (naší) práce. Tedy přesněji z focení módního editorialu což je něco, co mě nesmírně baví a v kombinaci se super počasím a zajímavou lokací jsou to dny, na které si opravdu užívám!

Speciálně tyto fotky jsou více méně z editorialu o kožených bundách, který celý najdete ZDE. Byl to první pravdu teplý den a myslím, že pro všechny nesmírně příjemné focení. Tyhle fotky vznikly díky nejšikovnější fotografce Evě Malúšové – vždycky když vidím, že fotí i samotný proces vzniku, už dopředu se těším na podobné fotky :) 

Mám za sebou po dlouhé době pravdu offline týden. Sice to nebylo úplně plánované, ale v hotelu, kde jsme s mužem v Egyptě byli, jaksi nefungoval internet…a víte co? Nakonec mi to vůbec nevadilo, vlastně mi nich neuteklo a opravdu jsem si to užila. Přečetla dvě knížky, asi 8 časopisů a prostě jen tak relaxovala. Dokonce jsme skoro ani nevyfotili, protože telefon častokrát zůstal ležet na pokoji. Obzvlášť v dnešní době, kdy telefon kontrolujeme každých pár minut (i já nejsem výjimkou, třeba Instagram prohlížím každou chvíli) je dobré si čas od času udělat menší detox ;)  Já ho mám za sebou a jsem plna energie do příští práce.

A děkuji i Ireně, která to tu ten týden táhla za obě. Klobouk ti sluší a botky také (viz náš Instagram) ;)

IMG_5490

IMG_5975

IMG_7063

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *