INSPO: SELL OUT CATCHES BY IRENA

Datum: 4.1.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

sell-out-cathes

Výprodeje jsou v plném proudu a s nimi i nepřehledně nacpané prodejny plné lidí. Nerada v tomto období chodím do obchodů. Když půjčuji na focení, znamená to, že buď nic není, nebo vše co za to stálo bylo již zdokumentováno. Ale při tom přebírání se mi občas pod kůži a prsty dostanou výhodně zajímavé kousky. Ty letošní jsem si některé již dávno vyhlížela a za původní cenu nedovolila. A naopak některé byl čirý impuls. Ano, i nám se stává, že podlehneme okamžiku. Šárko, že Tobě také?????

1. Proužkované kalhoty pánského střihu jsem chtěla již delší dobu. A teď si mě samy našly v Promod. Za tu cenu jsem je tam nemohla nechat.

2. Army zkrácené sáčko v MS jsem dokonce fotila na modelce. Snažila jsem si ho vymluvit levnějším ze Zary. Ale nakonec jsem se nenechala zviklat. Na Silvestra jsem si jej užila společně s plánovanými stříbrnými šaty.

3. K metalické skládané sukni jsem se odhodlávala již od léta. Nechtěla jsem žádnou plisovanou, co by mě příliš rozšířila. A tato z Promod to fakt nedělá.

4. Pohodlné „Ludvikovské“ lodičky jsem obdivovala v MS již na podzim. Koupila si je má kamarádka a já si je i proto odepřela. Když ale nyní byla má velikost jako jedna z mála dostupná ve výprodeji, brala jsem to jako boží znamení.

5. Kabelka ze Zary byla čistě impulsivní koupě. Jsem si jistá, že zpestří nejeden z mých jednoduchých outfitů.

6. Dlouho plánované Timberland pohorky jsem zkoušela opravdu mnohokrát. Stále jsem bojovala, jakou barvu si pořídit, aby mě co nejméně zkracovaly. Také jsem vedla dilema jestli zateplené nebo ne. Nakonec zvítězily hnědo-černé z Office shoes bez zateplení. Pořídila jsem si do nich beránčí vložky, takže mám nožky v pěkně v teple.

A co zlákalo ve výprodejích vás. Doufám, že nejsem jediná marnotratná. Nenechte mě v tom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *