INSPO: ŠKOLENÍ V DUBNU

Datum: 14.2.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion, Inspo

Většinou první dva měsíce v roce  jsou v mém kalendáři poklidnější a věnuji se trochu víc tomu, kam  to své „malé podnikání“ zase o krůček dál posunout a jakou další a lepší inspiraci vám nabídnout. Letošní leden jsem byla v jednom kole. Šla jsem z jedné přednášky do druhé. Také natáčení a focení bylo požehnaně. V únoru se ze mě stal díky další pořádné várce focení regulérní stěhovák. Neustále přenáším tašky sem a tam. Takže pokud někdy zvažujete práci stylisty, jeden z hlavních předpokladů je dobrá fyzička. 

Přesto přezevšechno jsem už teď naplánovala několik báječných akcí, protože se prostě potřebuji na něco hezkého s vámi těšit. Už mě ta zimní šeď nebaví. Mám naplánovaných hned několik článků od příštího týdne s jarními trendy, abyste si i vy užili barev a novinek. Co se akcí týká, tím nejzásadnějším jsou hned dva termíny. Prvním je oblíbený BAZAAREK, který proběhne v sobotu 25. května. Včas vás na něj ještě upozorním, ale už teď si můžete udělát poznámku v kalendáři. Druhým datem je Školení dámského stylu v sobotu 6. dubna. Do léta bude zřejmě poslední a místa se rychle plní. Tak moc neváhejte a rezervujte. Minule jsem bohužel některé z vás již nemohla z důvodu kapacity vzít. Pokud si nejste jisté, zda je to pro vás to pravé, můžete do atmosféry nahlédnou díky článku TADY.

Určitě ještě přibyde na konec dubna pozvánka na uvedení SS 2019 kolekce kamarádky Markéty Kopecké, ale tam ještě řešíme přesný termín a kapacity. Rozhodně je toho mnoho, co mě, vás, nás společně čeká. A jelikož dnes je Valentýn, tak musím využít příležitosti a popřát vám právě tu lásku. Kromě lásky, kterou dáváme svým blýzkým, dětem, a kterou od nich dostáváme zpátky, bych vám hlavně přála tu lásku samu k sobě. Ta nám ženám často nejvíc chybí. Mějte se rády. Každá jsme výjimečná osobnost a každá svým způsobem krásná….Irena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *