Outfitmania stylistické služby

INSPO: SNEAKERS CALLING

t

Zima na horách je krásná, ale ve městě už by se vše zase mohlo obrátit k něčemu teplejšímu. Díky tomu, že chodím zahalená jak zloděj s jsou mi vidět snad jen oči, básnit tu o zimním oblečení či obutí úplně nehodlám, protože mám pocit, že mi dochází nápady a každý den vypadám skoro stejně :)

Takže jsem se rozhodla, že se podívám na milovaném Pinterestu na nějaký ten styl ulice v kombinaci s teniskami. Myslím, že víte, že se jedná o jeden z mých nejoblíbenějších kousků v botníku a nosím je opravdu v podstatě ke všemu. A protože je začala nosit i Victoria Beckham, proč si nějaké nepořídit.

V následující sezóně je najdete snad v každé prodejně s módou. S železnou pravidelností je má v nabídce Promod, ale také Zara nebo Mango. Stálicí jsou vždy modely od Adidas nebo Nike. Už aby to bylo nemyslíte?

Poslední 3 dny jsem strávila v Paříži, kde jsme se s Irenou jen těsně minuly. Musím říci, že jsem ani neměla zásadní tendenci vám tu něco fotit. Smog pohltil i tohle město a snad poprvé se mi tu stalo, že dva dny nebyla vidět ani Eiffelovka. Proto jsem se rozhodla si oko zlepšit právě touto inspirací, o kterou se s vámi dnes dělím. Snad vám taky trochu rozsvítí den ;)

Co říkáte, budou mít bílé tenisky také místo ve vašem botníku?

t3

t2

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *