INSPO: SPRÁVNÉ SPODNÍ PRÁDLO JE MUST

Datum: 2.4.2020 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog

Už je to tři týdny kdy se kromě potravin zavřely obchody a všechny trávíme nejvíc času v pohodlném domácím oblečení. Představy o tom zda-li utrácet nebo případně za jaké kousky utrácet se nám markantně změnily. V mnoha ohledech jsou ty posuny správné a směřují k těm pravým hodnotám. Ale po těch třech týdnech v neustálých negativním zprávách a všudy přítomnému stresu a péči o ostatní, jsem si moc dobře uvědomila, na kterých věcech šetřit nikdy nebudu. Tou nejdůležitější věcí jsem přece „JÁ“.

Podle mnoha dostupných vzdělávacích videí o domácí péči jsem začala opravdu pravidelně s masážemi obličeje a výživnými maskami. Každý den běhám a cvičím na problémové partie. Nečekám zázraky, ale moc mi to psychicky pomohlo. Také jsem poctivě probrala a vyházela všechno spodní prádlo, které mi nebylo úplně příjemné. Protože doma při posedávání a polehávání se rychle ukázalo, kdy jsem se nechala impulsivně strhnout designem. A funguje to. Je mi líp jak po těle, tak i na duši.

Proto mě i napadlo vám sem dát pár rad pro výběr prádla, abyste se z mých chyb poučili.

  1. Bedlivě vybírejte správný obvod okolo hrudníku, tvar a velikost košíčku. Podprsenka vás nesmí tlačit nebo „přeštípávat“ záda.
  2. Pokud vám nesedí tvar košíčku, vyzkoušejte raději jinou podprsenku, ačkoli se vám tato líbí sebevíc. I proto existuje tolik druhů.
  3. Jestli máte větší prsa, zapomeňte na krajkové braletky bez vyztužení  a úzká ramínka.
  4. Přestože si občas pomůžete push-upkou, v uzavřených výstřizích vás drobnější udělají právě ty co si na velká prsa nehrají.
  5. Ačkoli samy o sobě vypadají nejatraktivněji krajkové podprsenky, pod oblečení nejvíc užijete ty jednoduché hladké v tělovém odstínu. Obdobně to funguje i u volby kalhotek.
  6. Kalhotky by vždy měly postavu příjemně zahalit. Na zaříznutých gumičkách není nic sexy a je to navíc vidět.
  7. Tvar kalhotek by měl korespondovat s tvarem postavy. Vyšší pas kalhotek umí krásně stáhnout vypouklé bříško.
  8. Tělové laserem řezané kalhotky využijete téměř pod jakékoli oblečení.
  9. Nosit stahovací spodní prádlo není žádná ostuda. Proč si občas nepomoct. 
  10. Jestli si nemůže vzít podprsenku, vyzkoušejte některou z vychytávek. Můžete si zalepit výstřih nebo zakrýt celá prsa případně jen bradavky. Bohužel to ne vždy funguje u větších předností.

I když jsme teď všechny doma a naše outfity  plní víc praktickou než zdobící funkci, nezapomínejme na velmi pravdivé pořekadlo: „Navrch huj, vespod fuj“. To správné spodní prádlo umí být pohodlné i krásné zároveň. Ten pocit je k nezaplacení……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *