Outfitmania stylistické služby

INSPO: SPRING STYLE

c

Jaro se nám ukazuje jen pomalu a vždy jen na chvíli. Pevně doufám, že se nestane, že ze zimy přejdeme rovnou do léta.. Každopádně dnes máme pro vás pár tipů a inspiraci pro jarní outfity do města.

Pro fungování během pracovního týdne většina z nás potřebuje, aby byly outfity praktické ale přitom šik. Letos vám, co se obuvi týče, pomůžou trendy, které pohodlnosti nahrávají. Velkým hitem jsou všechny možné nazouváky se zavřenou špičkou (tzv. mules) a také boty na širokém podpatku. K tomu stylová kabelka přes rameno a můžete se pohodlně pohybovat prakticky celý den.

V oblečení si můžete opravdu vyhrát. Ve většině obchodech najdete stylové šaty, mým tipem jsou košilové – najdete je skoro všude, sluší v podstatě každému a jsou skutečně pohodlné. Obě s Irenou milujeme široké kalhoty ve zkrácené délce – cropped. Když si na ně jednou zvyknete, už nebudete chtít nosit jiné :) A pokud ráno nevíte co na sebe, zkuste do šatníku zařadit overaly – vyřeší vám velmi rychle a elegantně obléknutí se od hlavy k patě.

Na jaké kousky z vašeho šatníku se vy těšíte, až je budete moci vytáhnout?

c2

o

o2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *