Outfitmania stylistické služby

INSPO: SPRING

blazer

Mám tušení, že každý budoucí článek už bude jen o vyvolávání jara. Ani tento nebude výjimkou. Protože jsem upřímně nadšená z letošní kolekce Orsay, podívala jsem se na jejich zásadní kusy a našla si inspiraci, jak bych je já osobně kombinovala. Na většinu z nich mám už políčeno :)

Blejzry a sáčka všeho typu jsou na jaro jako dělané. Zahřejí po ránu, kdy je ještě chladněji, ale také dokážou dodat ten správný šmrnc outfitu. Naprosto kouzelný je tento červený „Chanel style“, už jen kombinaci bílého trika a boyfriend jeansů parádně oživí.

suit

Světlý kostýmek se mi zalíbil už loni v Promod, ale měli u kalhot moc široké nohavice na můj vkus. Tento (pevně věřím, že jsou tyto kusy stejného odstínu a jen fotka mate) se mi moc líbí a v kombinaci s mnou opěvovanými bílými teniskami…co myslíte? :)

jeans

Lacláče…dobře, je to trochu kontroverzní kousek. Asi jsme je skoro všichni měli v dětství, ale já bych se jich nebála ani teď. Tyhle černé mě dostaly. Stejně tak jako stříbrná crossbody kabelka. Osobně to vidím opět na jednoduché bílé triko, balerínky a hurá do města.

dress

Červenou na mě moc neuvidíte. Dokonce si myslím, že doma ani nic moc červeného, krom plesových šatů, nemám. Tyhle ale vypadají slibně, jen si nejsem jista, jak budou dlouhé, respektive krátké, protože bych při své výšce nerada vypadala jako odvážná školačka :)

Och, ať už jaro přijde mezi nás! Boty nazujeme na holou nohu a nebudeme vypadat jako cibule.

foto Orsay, Pinterest

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *