Outfitmania stylistické služby

INSPO: STREET STYLE

hbz-nyfw-fw17-street-style-day-2-07

New York Fashion Week je za námi. Pravidelně jím startuje řetězec týdnů módy, následuje Londýn, Milán a nakonec centrum módy – Paříž. Inspirace se tu ale nevidí jen na mole, ale také na ulici. Co na ni říkáte?

Zatímco my se třeseme na jaro, až budeme moci vytáhnout jarní oblečení, svět módy už ví, co se bude nosit nadcházející podzim a zimu. Letos New York během přehlídkového týdne zasáhla sněhová bouře. Pokud se podíváte na fotky z minulých let, ani v únoru nebyla nouze o lodičky a otevřené boty na nohách návštěvnic, blogerek, redaktorek. Tentokrát se ale díky nadílce více než 30 cm sněhu zahalili do opravdu zimních outfitů –  a my tak můžeme ještě chvíli čerpat inspiraci, protože oteplení se zdá, bude hodně pozvolné.

Často mám z fashion weeků raději právě tyto fotky. Více než fotky jednotlivých kolekcí. Snad se budou líbit  i vám a každý z vás si nějakou oblíbenou najde!

hbz-street-style-nyfw-fw2017-day4-22

hbz-street-style-nyfw-fw2017-day4-05

hbz-street-style-nyfw2017-day1-15 hbz-nyfw-fw17-street-style-day-3-33 hbz-nyfw-fw17-street-style-day-3-26 hbz-nyfw-fw17-street-style-day-3-20 hbz-nyfw-fw17-street-style-day-3-18

foto: Harpers Bazaar

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *