INSPO: TEZYO SHOES

Datum: 8.12.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

Již po několikáté se mi v životě potvrdilo, že se s těmi správnými lidmi v životě potkáte minimálně dvakrát. Budou to téměř dva roky, kdy jsem se pravidelně potkávala se skvělou a talentovanou mladou dámou Michaelou Nemetovou u jedné velmi tradiční obuvnické značky. Ta však změnila své působiště a aktuálně je u vstupu rumunské značky Tezyo na český trh. Když jsme se po dlouhé době při znovu otevření obchodního centra Chodov, kde mají novou prodejnu, znovu viděly, doslova mě spadla čelist. Nevěděla jsem, které z místních kousků potřebuji dříve. 

Jejich vlastní značka Epica je mým horkým favoritem. Není však jedinou, které zde za opravdu příznivé ceny najdete jak pro nás ženy, tak i pro muže a děti.  A protože Šárka sdílí mé nadšení a myslíme si, že je  tento obchod svým způsobem výjimečný, rozhodly jsme se vám ho touto cestou představit.

Obě jsme to nevydržely a již se naše botníky pyšní novými přírůstky. Tyto „morčata, tak jsem je pojmenovala, mě při aktuálních teplotách krásně zahřívají. Navíc jsou pohodlné jako bačkory.

Šárka k novým bikerům (brzy je uvidíte na jejím outfit postu) přidala nový batoh. Nakonec však zvítězila černá barva.

V dětské části jsem zalitovala, že jsem s nákupem zimních bot pro svou dceru chvíli nepočkala.  Uznejte, že jsou sladké.

Na závěr bych jen dodala, že tento článek není žádná placená reklama na Tezyo. Jen bychom vám rády do budoucna více zprostředkovávaly nové a výjimečné věci, které díky naší práci máme šanci poznat dříve či lépe, nežli kdokoli jiný. Věřím, že až obchod sami navštívíte, budete naše poblouznění sdílet.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *