Outfitmania stylistické služby

INSPO: TRAVEL

D70_0009x – obnovený

Chystáte se letos na dovolenou? Předpokládám, že ano, a tak jsem se vám, v rámci spolupráce s centrem Atrium Flóra, rozhodla nabídnout pár tipů na to, co sbalit do příručního zavazadla. Základem je dobrý kufr. Za sebe mohu doporučit investici do toho na čtyřech kolečkách a ideálně co nejlehčí, aby zbytečně neubíral na hmotnosti věcí uvnitř. Drobnosti jako tablet nebo podklady k letence či zájezdu se hodí uchovávat v samostatných obalech a protože je dovolená obdobím pozitivním, mám ráda tyto pestrobarevné obaly. Pro pohodlí na cesty poslouží pohodlné boty a přímo v letadle se vždy přezouvám do teplejších a hlavně měkkých ponožek. Čas je dobré si hlídat, proto nezapomínejte na hodinky a na zkrácení dlouhé chvíle poslouží správná dámská letní oddychovka ke čtení.

kufr Samsonite, obaly na tablet a dokumenty Albi, boty Skechers, kniha Erotic City, ponožky Baťa, hodinky Marc Jacobs Klenoty Aurum, brýle Eiffel Optic

Komentáře

  1. a pokud uz jste knizku precetli, film videli v kine, tak uz Vam chybi jen na DVD a to ted mame v akci….Irco, ty vis kde:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *