INSPO: VALENTÝN PRO NĚJ

Datum: 1.2.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

Narozeniny mého muže jsme slavili minulou neděli. Co vám budu nalhávat. Je to těžké vymýšlet dárky pro dospělého muže, který si průběžně pořídí co potřebuje. Přijít s něčím originálním je téměř nemožné. A pokud se mi to náhodou povede, většinou mu to dám impulsivně dříve nežli bych měla a tak na daný moment opět nic nemám. Tentokrát se to ale povedlo. Nechala jsem se inspirovat a pořídila jeden z dalších vylepšovacích kurzů plachtění, tentokrát v Čechách na Lipně. Plachetnice je jeho velká vášeň, kterou pod paprsky slunce a se sklenkou v ruce s ním ráda sdílím.  Moc díky Vlasti a Tomáši, že jste mi s tím pomohli.

Bohužel až neférově brzy mě čeká další moment obdarování. Přestože je Valentýn exportovaným svátkem, ráda se k němu hlásím. Myšlenka oslavit lásku k milovanému člověku mi přijde skvělá. Takže jsem si začala opět lámat hlavu, naštěstí je u nás  tento den ale o drobnostech.

Mně osobně udělá zaručeně největší radost květina. Manželovi chci pořídila nový parfém. Aktuálně používá Dior Savage a nový Gentleman od Givenchy je velmi podobný. Jsem zvědavá zda i na něm bude v reálu stejně fungovat. Jelikož se rád obléká, ale většinou musí do práce v business oblečení, ulítává si na zajímavých ponožkách. Proto jsem sáhla po nové kolekce Happy Socks. Je v ní  hned několik zajímavých dárkových kazet. Dobrá čokoláda a prosecco je must have pro romantický večer. Což bezesporu zrujnuje mé aktuální dietní odhodlání, ale samotného ho v tom nenechám. A aby to nebylo jen o mužích, v dalším článku pro vás budu mít valentýnskou inspiraci pro nás ženy. Jen musím zařídit, aby si to ten „můj“ přečetl.

Budu moc ráda za vaši inspiraci jak na Valetnýna.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *