INSPO: VÁNOČNÍ PŘÍPRAVY

Datum: 21.11.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

V neděli minulý týden jsem se snad po 2,5 měsících zastavila. Přestože byl překrásný a teplý podzim, většina klientek a klientů se chtěla za mé asistence obléct. Zaplaťpánbůh většina již vnímá nabídku v obchodech, která předbíhá reálnou potřebu. Ale jsou i takoví, převážné můži klienti, kteří od pondělí v panice volají, že se ochladilo. Nutně potřebují teplé bundy, kabáty a boty. Nebojte se, nejste v tom sami. Nestihla jsem poctivě docházet na zkoužky a můj vysněný kabát od Markéty Kopecké je stále v rozpracované fázy. Samozřejmě, že v tom nikoho nenechám a postarám se o vás.

Nedělním pozstavením mi došlo jaké datum je v kalendáři a že u nás Ježíšek ještě nezačal vůbec nic zařizovat. Děti svá přání již nachystaly, ale bohužel nikdo je prozatím neřešil. Tak jsem večer zasedala k internetu a objednávala, objednávala… S dětmi je to v podstatě jednoduché.  Ale jakmile přišlo na manžela a rodiče, inspirace byla v p….. . Nechce se mi dospělým dávat hmotné dary. Potřebné věci si koupí každý sám. Pokud mě něco zaujme, ráda překvapuji i v průběhu roku a nečekám na konkrétní datum. A asi i s věkem mně osobně radost nejvíc udělají zážitky. Proto jsem se rozhodla při výběru ostatním dospělákům jít tímto směrem. Nemohu vykecat co přesně, protože manžel často články na blogu čte. Ale snažila jsem se myslet na vás, kteří to máte podobně. Mám k dispozici dárkové vouchery (krásné papírové, ale i elektronické), které můžete využít na jakoukoli službu. K dispozici je revize šatníku, konzultace, společné nákupy a nebo školení. Nejbližší propukne hned 26. ledna 2019. Pro ty, kteří chtějí pomoci fyzicky s dárky pro partnery, partnerky – klidně volejte, jen prosím včas.  20. prosince se toho moc nevymyslí.

Držím palce, ať přípravy na ty nejkrásnější svátky v roce zvládnete v klidu. Stejně nejdůležitější je právě ta pohoda a přítomnost milovaných. Ostatní je jen bonus. I

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *