Outfitmania stylistické služby

INSPO: WINTER ACCESORIES

p

Za poslední dny trochu přituhlo, takže mi přišlo ideální se s vámi dnes podělit o tipy, jak se v sychravém počasí pořádně zahřát. Obchody nám nabízejí nepřeberné množství produktů, takže si se zimními doplňky můžeme opravdu vyhrát.

Pro vyznavače klasického a více elegantního stylu jsou ideální klobouky. Znovu se do popředí dostává nějakou dobu opomíjená klasická česká značka Tonak. Jejich prodejnu s opravdu krásným sortimentem všech barev a tvarů najdete v Žatecké ulici na Praze 1. Rozhodně doporučujeme!

Na hlavu samozřejmě můžete nasadit i teplou čepici, aby se příjemně nosila celý den a nekousala, je dobré zvolit kašmírovou variantu. Dnes již není tak nedostupná, tato nebesky modrá je z Manga a díru v peněžence rozhodně neudělá, zato parádu ano ;)

Kolem krku já osobně preferuji velkou šálu, takové mají třeba v Lindexu ale letos i v krásných barvách a velkých velikostech i v Orsay. Nebo vsaďte na módní kožešinu a nechte se zahřát kožešinovým límcem. Tento je syntetický ze Zary.

A rukavice? Ty jsou must have, tedy alespoň pro mě. Bez nich by mi upadly v zimě ruce. Klasikou jsou kožené, například z Marks and Spencer, dostupné ve všech možných i nemožných barvách, nebo třeba vlněné, které najdete u Bati.

Tak co, vybrali jste si? Čím se nejraději zahříváte vy? :)

Komentáře

  1. Nabízí se napsat, že nejčastěji se zahřívám rumem, ale připomněly jste mi, že téměř totožný límec mi také visí ve skříni. Ouiii, nadešel jeho čas. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *