Outfitmania stylistické služby

INSPO: WINTER HATS

ha

Hlavu je třeba držet v teple. Říká se, že hlavou odchází z těla nejvíce tepla, ale jak to udělat tak, abyste vypadali co nejlépe? V dnešním článku najdete pár tipů, jak to udělat, abyste se cítili a vypadali dobře!

Klobouky jsou krásným doplňkem a stále jsou ještě velmi málo k vidění v našich ulicích a je to škoda. Už jsme se tu několikrát zmínily, že klasická česká firma Tonak s dlouhou historií o sobě opět dává vědět a to velmi stylovým způsobem. Klobouky ale najdete už skoro v každém řetězci s oblečením, ať už je to Zara, Mango nebo také Promod a Orsay. Klobouky můžete nosit v podstatě ke všemu, pokud zvolíte elegantnější outfit, budete v něm za dámu a určitě se lidé budou na ulici otáčet. Je možné jej ale vytáhnout i k ležérnější kombinaci s oversized kabátem a třeba koženým kalhotám.

Pletené čepice a zvlášť ty s bambulkou nemusí být nutně jen součást zimní výbavy dětí! Nebojte se po nich sáhnout i vy, protože nabídka je opravdu široká a každý si vybere. K dostání jsou klasické pleteniny s příměsí vlny, nebo dražší ale velice příjemné na nošení, které jsou vyrobeny z kašmíru. Tyto čepice ale určitě nechte na hlavě jen v kombinaci s outfitem spíše vhodným do ulic – rozhodně je vynechte k šatům či podpatkům ;)

Já osobně mám ve výbavě oboje a při studenějších a větrných dnech sahám spíše po pletené čepici. Co vy? Nosíte v zimě pokrývky hlavy i když nejste zrovna na horách?

hat

hats1. a 2. Tonak; 3. a 4. Orsay; 5. Promod; 6. COS

foto Pinterest, archiv firem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *