Outfitmania stylistické služby

INSPO: WINTER HOME DECOR

svicky

Máme před sebou první adventní víkend. Je to znamení, že Vánoce jsou opravdu za chvíli a pro mě je to impuls začít domov zahalit více do této atmosféry. Vždy přemýšlím, jak to tentokrát pojmu a často se rozhlížím po inspiraci. Dnes se s vámi o ni podělím!

Čím dál víc se mi líbí vše ladit spíše do bílé a stříbrné, ale sem tam malý dotek červené není na škodu. K Vánocům neodmyslitelně patří svíčky a to kdekoliv a jakkoliv. Většinou je nakupuji v Ikea a tam letos sáhnu i po některých drobnostech, jako je nový běhoun na stůl, nebo povlak na polštářky.

Balení dárků mě baví, o něco více, než je vymýšlet ;) každý rok si s tím docela pohraju a letos to vidím na ten více „přírodní“ vzhled. Mám taky moc ráda věnec na dveřích, tak nějak vás to naladí na svátky už když přicházíte každý den domů. Jen po letech přírodního už používám jen ten umělý, protože živý mi vždy začal brzy opadávat…no dobře, přiznám, že je na dveřích rozhodně déle než jen po období adventu. Zalíbil se mi šiškový, který prodává Butlers.

Vůně, nesmím zapomenout na vůni! Vedle vůně pečícího cukroví používám vůní přes difuzér. Mix s názvem bílé Vánoce pouštíme doma už od léta, tak v tom se toho asi moc nezmění, ale mám dobré zkušenosti s vůněmi od Zary, speciálně Dark Amber nám voněla opravdu hodně! A díky jejich eshopu si ji můžete objednat až domů a není třeba za Zara home cestovat mimo republiku :)

Přejeme vám krásný advent, ať si jej užijete jako my. Jeho začátek si užijeme na školení dámského stylu!

stul

deco

darky

vystrizek

Produkty HM home, Butlers, Zara home, Ikea

foto Pinteres, archiv firem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *