Outfitmania stylistické služby

INSPO: YELLOW SUMMER

s

Jaká je letošní barva léta? Jednoznačně žlutá! Dnes vám představím trend, který je nepřehlédnutelný a můžete v něm zazářit (doslova) i vy!

Říkali jste si, proč je žlutou tolik vidět v obchodech? Tak teď už víte proč. Speciálně je to odstín petrklíčové žluté, který ze žluté palety hraje prim, ale v obchodech najdete i kusy v méně výrazném odstínu.

Pokud se rozhodnete žlutou do svého letního šatníku zařadit, směle do toho. Pokud máte odvahu na výrazné maxi šaty nebo overal, připravte se na to, že v ulicích budete opravdu zářit a kolemjdoucí se pravděpodobně budou otáčet :) Zda chcete jen oživit jednoduché outfity, kalhoty nebo halenky v této barvě udělají dobrou službu, případně začněte s menšími kousky – tedy na doplňcích. V jakémkoliv případě doporučuji nechat vyniknout právě jen ten jeden kus na vašem outfitu. Vyhnete se tak tomu, abyste vypadala jako kanárek, nebo že chcete hodně moc urputně ladit :)

Šatník můžete doplnit o žlutou v podstatě ve všech řetězcích s módou – Zara nabízí jasnou žlutou a to jak na šatech tak halenkách. V Mangu najdete tlumenější odstín a to jak na sukních tak třeba na vestě. Mým favoritem jsou rozhodně pantoflíčky z Max&Co s trásničkami.

Jak se vám tato barva líbí? Troufnete si na ni?

z

nyfw-spring-2017-yellow-looks

z2

lightbox2_jpg_6671_north_1160x_white

z3

foto: archiv firem Mango, Zara, Max&Co, H&M; Vogue, WhoWhatWear, Pinterest

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *