Outfitmania stylistické služby

INSPO: YOGA WAY OF LIFE

yoga_outside_396c33c8e0_c1

Chvíli jsem přemýšlela, o čem vůbec dnešní článek napsat. Nakonec mi přišlo logické se s vámi podělit o to, co mě v poslední době naplňuje. První lekci jógy jsem absolvovala před 9 lety v Brně, byla to studiová hodina Power jógy ve fitcentru. Od té doby jsem se k ní na střídačku vracela a zase ji na nějaký čas opouštěla. V poslední době jsem ale cítila, že se potřebuji hýbat, cítit se u toho dobře a srovnat se i vnitřně. Proto byl návrat k józe jasná volba. Tentokrát ale vše zapadlo do sebe jako skládačka a vše spojené s tímto životním stylem začalo dávat smysl ;) Cvičím sice chvíli, zato každý den – doma a ještě chodím cvičit „pod dohledem“. Našla jsem Om Yoga Studio, kde se cítím dobře a vždycky se tam těším. Nadchla mne Andrea Smékalová, neskutečně energický, pozitivní člověk.

Ve výbavě sice jógamatku mám, ale ne dostatečně silnou. Takže si potřebuji udělat radost novou podložkou, která bude výrazně vyšší a nebudu cítit každou kost vůči zemi :) A s novou podložkou je spojený i obal na ni. S nimi se procvičím 30 denní jóga výzvou s spojujenasjoga.cz, kde mám za sebou už sedmý den a vezmu si s sebou na Jóga konferenci 15.10.2016 v Praze.

Dejte mi vědět, jaké je váš nejoblíbenější cvičení, případně oblíbené studio nebo učitel, ráda se nechám dále inspirovat a vzdělávat. Namasté

y

Bez názvu

y2

Foto Pinterest

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *