Outfitmania stylistické služby

MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK

jpl

Co jsme na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku měly na sobě my dvě s Irenou už víte, ale co jsme tam viděly a co nás zaujalo vám ukážu v dnešním příspěvku!Že jsme se na tuto módní událost sezóny těšily jako malé děti můžeme přiznat s naprosto čistým svědomím :) Kde jinde posbírat inspiraci pro další práci a to nejen díky kolekcím návrhářů ale také díky rozmanitosti modů na ulicích kolem místa konání. Dnes máme pro vás výběr toho, co nás bavilo nejvíce.

Jak to tak bývá, některé kolekce nadchnou více, některé méně. Návrhář, ze kterého jsme byly nadšené minule, tentokrát moc nezaujal a u některých jsme viděli v podstatě stále stejné kusy a styl s jen pár obměnami. Kdo ale nezklamal byl Jakub Polanka, při jeho přehlídce jsme tentokrát nemrzli všichni venku a kolekce se nám moc líbila! Atmosféra závěrečné přehlídky celého fashion weeku byla naprosto úžasná. Výrazná modrá a oversized mikiny jsou naši favoriti :)

Tak jako já jsem měla husí kůži při přehlídce Lukáše Lindnera, měla ji Irena u Moniky Drápalové.  U Lukáše vyhrály overaly, včetně denimového, který sice předváděl muž, my bychom ho ale okamžitě braly pro sebe a pyžamové kostýmky, především naprosto luxusní fialový. Kolekce Moniky byla plná květů a její modely si dokážu představit na každodenní nošení.

V poslední námi zmiňované kolekci LaFormela nás dostaly volné kalhoty s vysokým pasem (myslím, že především Irena by je nosila velmi často), ale i košilové šaty s výraznými kapsami.

ll

mdl

lf

foto: Facebook Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *