NEW: JAKÝ BYL BAZAAREK č. 8

Datum: 17.10.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

Uf. Je to za námi. Když si takto oddechnu, zní to dost negativně. Ale opak je pravdou. Minulou sobotu proběhl již 8.mý Outfitmania Bazaarek. Pokaždé si myslím, že již větší to být nemůže. Teto ročník se však bezesporu dotknul mého maxima. Do prodeje jsme přijali více nežli 1 000 kusů zboží, které mi prošlo rukama. Naštěstí jste ho odnesli více nežli dvojnásobek oproti minule. Proto se mi chce věřit, že kvalita výběru je stále stoupající. Navíc zde byly k zakoupení krásné nové šperky, bytové doplňky a arganové oleje.  Snažila jsem se ze všech sil vám být nápomocná, ale určitě se mi to ve všech případech nepodařilo, tak mi to prosím odpusťte. Síly jedince jsou omezené. A právě proto musím zmínit vás všechny ženy,dámy,kamarádky které jste pomohly. Nemohu rozhodně opomenout Robertu (naši hlavní pani pokladní), Ilku (vrchní balicí ženu za pultem), Vlastu (catering), Martinu (mou kamarádku, která přijela v pátek na pomoc z Brna), Vlasty sestry (pomáhaly nám s navěšováním zboží v pátek), Kubu (neutuchající technická podpora) a především svou rodinu (děti pomáhaly po večerech s cenovkami již týden před akcí samotnou a můj muž mě stále po tom všem miluje). Také nemohu zapomenout na všechny které jste daly zboží do prodeje, nebo si naopak přišly tyto kousky zakoupit. Bez vás všech by tento bláznivý nápad v podobě Bazaarku nikdy nevznikl a nefungoval. 

Dnes mi z celé akce zůstalo ještě pár tašek, které čekají zpět na své majitelky, tyto fotky a úžasně vzpomínky. Snad si společně se mnou tu báječnou atmosféru skrze obrázky připomenete. Pro ty, co jste nemohly dorazit budou sloužit jako malá ochutnávka na příště. Ano, je to tak. V květnu (pokud mě mé sadomasochistické sklony neopustí) do toho půjdeme opět.

PS: Ještě jedno speciální poděkování této ženě na obrázku za neuvěřitelnou dodávku občerstvení. Tak delikátní mrkvový koláč jsem ještě nejedla.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *