Outfitmania stylistické služby

NEWS: ON THE GO

STU_2398

A je to tady. Po 4 měsících těšení je to konečně tady. Poslední online check-in je hotov a vytisknut, batohy zabalené a hurá směr Thajsko! Moje vůbec první cesta do této části světa a po 2 letech první dlouhá dovolená. A protože bude dlouhá i cesta, je třeba mít pár věcí po ruce :)

Co si balím do příručního zavazadla se pomalu ale jistě krátí na méně a méně věcí. Co tam ale určitě nesmí chybět jsou doklady, pasy, vytištěné letenky a potvrzení k ubytování. Abychom ostrovy mohli brázdit i jako řidiči, zařídili jsme si i mezinárodní řidičák…snad na úřad už zase dlouho nebudu muset. Vše mám vždy seřazené v cestovním koženém organizéru z Harrods, kterou jsem asi za 5 liber koupila dobrých sedm let zpět, když jsem byla v Londýně a žádná naše cesta se bez něj neobejde.

Pro krácení dlouhých chvil a čekání na letišti nesmí chybět telefon, tablet, sluchátka a hlavně nabíječka. Po cestě si ráda vždy ještě listuju průvodcem (Thajsko má nejaktuálněji z roku 2015 Lonely Planet), mám tam na to spoustu času raději to projdu ještě jednou, jestli mi něco zásadního neuniklo, ale poznámek v bloku mám z online cestovatelských deníků taky nepočítaně :) Vlhčené ubrousky z DM jsou praktická věc vždycky a musím mít i oblíbený balzám na rty Rituals. Velký šátek Promod budu mít raději po ruce a proteinové tyčinky na chuť, čokoládová z DM drogerie je můj objev měsíce! Mají v sobě 50% bílkovin, ale oproti spoustě běžně dostupným nemá v podstatě žádný cukr a tuky, oblíbenou mám i vanilkovou variantu.

Co vám nikdy nesmí chybět v příručním zavazadle? Máte další tipy?

Komentáře

  1. Pro případ ztraceného zavazadla se hodí i plavky a náhradní spodní prádlo :-)Ostatní se dá dokoupit cestou…Tj. taky hlavně dobrou kreditku

  2. Já kromě již zmiňovaných pár věcí na sebe, pokud by se ztratilo zavazadlo balím do příručního zavazadla u dlouhých cest kartáček na zuby a v cestovních mini baleních zubní pastu, krém na ruce a na obliče celou cestovní lékárničku. Hezkou dovolenou :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *