Outfitmania stylistické služby

NEWS: PRAGUE FASHION WEEK

Machacek

Shledání našeho týmu po mém návratu z dovolené bylo opravdu stylové. Dvě hodiny po tom, co jsem dorazila z Budapešti, kam jsem přiletěla z dovolené, jsme už s Irčou seděly v autě a mířili na naši první přehlídku v rámci Mercedez Benz Prague Fashion Week. Ten se letos konal hlavně na Strahově. Upřímně z lokace jsme úplně nadšené nebyly, protože v době mezi přehlídkami jsme se musely přesouvat více do centra, abychom jen nestály venku u stánku s hamburgery :)

To ale nic nemění na faktu, že jsme si víkend a přehlídky opravdu užily. První večer nás nadchla Kateřina Geislerová, od které bychom braly skoro každý kousek z kolekce!

Sobotu jsme odstartovaly přehlídkou od trojce návrhářů z Lafromela následovanou nádherně ženskými modely Lukáše LindneraHalenky s velkou mašlí u krku nebo spadená ramena a hlavně volné kalhoty s vysokým pasem jsou našimi favority!

Lindner

Dále v pořadí byl náš velký oblíbenec Lukáš Macháček, z jehož modelů jsme byly unesené (úvodní foto článku). Jednoduché večerní šaty, ale i overaly (šedý je můj favorit) stojí za to. Velkou část kolekce si dokážeme představit mít v šatníku ;) Každopádně v trochu barevnější kolekci Chatty jsme také našly parádní kousky, které se líbily nám oběma.

chatty

Sobotu jsme zakončily přehlídkou Jakuba Polanky, který nás nechal lehce promrznout venku v rámci myšlenky „móda pro všechny“ se přehlídka konala před vchodem na ulici, aby se na kolekci mohl přijít podívat kdokoliv i bez vstupenky.

Polanka

V neděli se naším favoritem staly některé modely z kolekce Pietro Filipi, jež vytváří větší tým návrhářů. Nejvýznamnějším jménem je již nějakou dobu Ivana Mentlová, která tvoří kolekci Silverline, jež bývá pravidelně vyprodána za relativně krátkou dobu.

pietro filipi

Víkend plný inspirace utekl jako voda. Čerpat z něj budeme určitě ještě nějakou dobu, nicméně se už teď těšíme na další!

zdroj fotografií www.mbpfw.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *