NEWS: WE LOVE WHAT WE DO

Datum: 23.2.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

IMG_6525

Před několika roky jsem se rozhodla, že módní stylling je to pravé a jediné co chci dělat. Začátky nebyly jednoduché. V Čechách není přirozené se o svůj zevnějšek starat více, nežli je nezbytně nutné. Dnes jsem vděčná, že práce je tolik, že občas nevíme se Šárkou kam skočit dříve. Právě včera jsem se vrátily z velmi příjemného eventu pro firmu Koutný. Bylo nám ctí moci předat část knowhow pánském stylu těmto odborníkům v klasické pánské módě. Jelikož podobných akcí máme více, chtěly jsme vám ukázat pár back stage záběrů, jak takové dny probíhají. Tentokrát za účasti našich kamarádek a make-up odbornic Petry Soukupové a Janky Letkové. Jsou obě neskutečně šikovné, tak neváhejte pokud byste chtěli nalíčit.

IMG_6545IMG_6541

Přestože v průběhu máme práce nad hlavu, na dobré jídlo vždy myslíme. Tentokrát se o nás postaraly neskutečně šikovné děvčata z Letś Taste. Děkujeme. Vše bylo úžasné.

IMG_6461IMG_6474

Na focení vždy musí být dostatečný výběr. Není výjimkou, že si účastníci část věcí na místě zalíbí a rovnou odnesou domů.  O to větší máme radost, že jsme sáhly správně.  Pokud čas a prostor dovolí, snažíme se vždy navíc předat konkrétní rady a typy kde a jak se lépe obléci.

IMG_6520IMG_6481IMG_6838

Na závěr celá skvělá parta, kterou byste neviděli nebýt fotografky Evy Malúšové. Už se těším na podobnou další akci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *