NEWS: WE LOVE WHAT WE DO

Datum: 23.2.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

IMG_6525

Před několika roky jsem se rozhodla, že módní stylling je to pravé a jediné co chci dělat. Začátky nebyly jednoduché. V Čechách není přirozené se o svůj zevnějšek starat více, nežli je nezbytně nutné. Dnes jsem vděčná, že práce je tolik, že občas nevíme se Šárkou kam skočit dříve. Právě včera jsem se vrátily z velmi příjemného eventu pro firmu Koutný. Bylo nám ctí moci předat část knowhow pánském stylu těmto odborníkům v klasické pánské módě. Jelikož podobných akcí máme více, chtěly jsme vám ukázat pár back stage záběrů, jak takové dny probíhají. Tentokrát za účasti našich kamarádek a make-up odbornic Petry Soukupové a Janky Letkové. Jsou obě neskutečně šikovné, tak neváhejte pokud byste chtěli nalíčit.

IMG_6545IMG_6541

Přestože v průběhu máme práce nad hlavu, na dobré jídlo vždy myslíme. Tentokrát se o nás postaraly neskutečně šikovné děvčata z Letś Taste. Děkujeme. Vše bylo úžasné.

IMG_6461IMG_6474

Na focení vždy musí být dostatečný výběr. Není výjimkou, že si účastníci část věcí na místě zalíbí a rovnou odnesou domů.  O to větší máme radost, že jsme sáhly správně.  Pokud čas a prostor dovolí, snažíme se vždy navíc předat konkrétní rady a typy kde a jak se lépe obléci.

IMG_6520IMG_6481IMG_6838

Na závěr celá skvělá parta, kterou byste neviděli nebýt fotografky Evy Malúšové. Už se těším na podobnou další akci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *