Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: NEW DRESS

STU_5140

Po hodně studených dnech se opět ukázalo sluníčko a teploty vystoupaly nahoru. Byla tedy možnost zase odhodit pár vrstev a vyrazit bez punčocháčů. A tady je outfit, kde hrajou prim moje nové oblíbené šaty :)

Mezi všemi těmi tmavými a studenými dny byl tento opravdu nádherný. Když jsem šaty, které jsou z vlny a kašmíru, kupovala, myslela jsem si, že je využiju víc až s příchodem podzimu. Ale ono ne, každopádně jsem za to ráda, protože je můžu nosit a je mi v nich báječně! Tento střih se mi v COSu vždy líbil, ale až teď na něj došlo…konečně :) Bílé tenisky jsou moje několikáté, těch ale není nikdy dost ne?

Musím se přiznat, že po odpočinkových Velikonocích se mi dost špatně zase dostává do tempa. Taky se vám to někdy děje? Promítlo se to i na příjemném neplánovaném posezení s Irčou, kdy jsme po dlouhé době nikam nespěchaly a mohly probrat všechny dojmy a události uplynulých dní a týdnů. Před námi jsou další dva prodloužené víkendy, na které se moc těším. První Máj si neumím představit bez procházky Prahou a posezením na Festivalu růžového, snad bude přát počasí. Jestli jste na této akci nebyli, určitě doporučuju!

Dejte mi vědět další tipy, co nadcházející víkendy dělat.

STU_5133

STU_5142

STU_5137

STU_5132

šaty COS, šátek Promod, boty Adidas, kabelka DvF, hodinky Guess

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *