OUTFIT: BERLÍN n. 1

Datum: 27.9.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Ačkoli bych vás mé milé a věrné čtenářky blogu ráda častěji inspirovala svými outfity, abyste měly dostatek odvahy ve svém vlastním stylu, bohužel se mi to přes aktuální vytíženost vůbec nedaří. Proto jsem byla moc ráda, že jsem k na nafocení hned dvou (tento je ten první) mohla „zneužít“ svou kamarádku Martinu na našem holčičím tripu do Berlína.

Protože hlavní program naší dvoudenní návštěvy německé metropole byly nákupy, sáhla jsem po svých osvědčených kouscích. Roztrhané bílé džíny, bílé tenisky, bílé tričko s nápisem a elegantní kabelka. Obdobné kousky byste v mém šatníku našli hned v několika provedeních. Mé oblíbené bílé se stále odmítám vzdát. Jelikož jsem si přivezla z výletu i bílé kotníčkové boty, je jasné že i zima bude bílá.

Džínovou bundu jsem si zamilovala při focení denimu v létě. Je zkrácená a má typicky vintage look 80.tých let, ve kterých jsem vyrůstala. Ano, i já milovala Diskopříběh. Proto jsem ji v Levis nemohla nechat. Vtipné bylo, že když jsme s Matinou prolízaly vintage a designové obchody v Berlíně, narazily jsme na jednu originál z tohoto období, ještě navíc s páskem. Totálně jsem si ji zamilovaly. Tedy víc já, než Martina. Ale vysvětlila jsem jí, po skleničce prossecca kterou nám zde nalili, což je mimochodem super obchodní strategie, že bez ní nelze odejít. A dnes je jedním z top kousků jejího šatníku. Tajně doufám, že ji jednou donese na BAZAAREK. Pokud jste nezaznamenali, brzy už bude  – sobota 19. října.

Slibuji, že druhé pokračování outfitů z Berlína bude brzy. Aktuálně ale ležím v přípravách školení, které bude příští sobotu. I když jsem dostala několik žádostí o další termín v tomto roce, je mi líto, ale jiný nebude. Opravdu to není v mých silách. Je mi jasné, že ideální termín neexistuje a nemůže se hodit všem. Proto neváhejte, pokud jste se chtěly přidat. Ještě 2 místa zbývají.Veškeré detaily najdete v sekci ŠKOLENÍ.

Džínová bunda – Levis

Tričko Makia – Mint

Džíny – Mango

Tenisky – Fila

Kabelka – Gucci

Brýle – Mat Nat by Urbanlux

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *